Ssz.

Képzés megnevezése

Képzés alapítási engedély száma

Képzés óraszáma

Képzés időpontja

Képzés helyszíne

Képző neve

Képzésen résztvevők száma

Egyéb megjegyzés

Hallgatói elégedettségi kérdőívek összesített eredménye

1.

LEGO robotok programozása LEGO Mindstorms EV3 környezetben

9-14/2018

30

2019.01.09 - 2019.01.11.

Szeged

Tisza Géza

8

Eredmény

2.

Önállóan használom az informatikai eszközömet IKER 2. szintű képzés

575-93/2017

35

2019.01.19 – 2019.02.23.

Makó

Forgácsné Busa Szilvia

10

 

Eredmény

3.

Grafikus programozás LabVIEW környezetben - Műszaki, informatikai és természettudományos tárgyakat oktató tanárok felkészítése

575-40/2017

40

2019.01.21 - 2019.01.24.

Sokorópátka

Felföldi Mihály

8

Eredmény

4.

Grafikus programozás LabVIEW környezetben - Műszaki, informatikai és természettudományos tárgyakat oktató tanárok felkészítése

575-40/2017

40

2019.02.11 - 2019.02.14.

December

Felföldi Mihály, Vizi Tibor

15

Eredmény

5.

Grafikus programozás Lego Mindstroms EV3 és LabVIEW környezetben

575/145/2017

30

2019.02.22 – 2019.02.24.

Budapest

Ladik Szabolcs Viktor

10

 

 Eredmény

6.

Hatékony konfliktuskezelési eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/1/2015

30

2019.02.25 – 2019.02.27.

Tatabánya

Kardos Edit

15

 Eredmény

7.

„Okos” eszközök az oktatásban

27282/103/2016

40

2019.02.25 – 2019.02.28.

Debrecen

Németh István

16

Eredmény

8.

Egyéni fejlesztés az oktatási esélyegyenlőséget támogató programban

23-304/2015

30

2019.03.04-2019.03.06.

Hódmezővásárhely

Berecz Árpádné

10

 Eredmény

9.

Grafikus programozás LabVIEW környezetben - Műszaki, informatikai és természettudományos tárgyakat oktató tanárok felkészítése

575-40/2017

40

2019.03.22-23.;29-30.

Hajdúszoboszló

Felföldi Mihály

16

 Eredmény

10.

Hatékony tanulás-módszertani eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23-2/2015

30

2019.03.25-27.

Tatabánya

Hegyeshalmi Csaba

14

 Eredmény

11.

Esélyteremtő intézményfejlesztési program és eszközrendszer

23/189/2015

30

2019.04.01-03.

Hajdúszoboszló

Pappné Varga Zsuzsanna

24

 Eredmény

12.

Hatékony egészségfejlesztési eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/3/2015

30

2019.04.01-03

Hódmezővásárhely

Berecz Árpádné

16

 Eredmény

13.

Hatékony konfliktuskezelési eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23-1/2015

30

2019.04.08-10.

Hódmezővásárhely

Kardos Edit

16

 Eredmény

14.

Hatékony tanulás-módszertani eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/2/2015

30

2019.04.10-12.

Hódmezővásárhely

Horákné Béres Zsuzsanna

16

 Eredmény

15.

Hatékony szervezeti kommunikációval a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/5/2015

30

2019.04.15-17.

Hajdúszoboszló

Kovács János

20

 Eredmény

16.

Hatékony konfliktuskezelési eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/1/2015

30

2019.04.24-26.

Berettyóújfalu

Bóta Margit

24

 Eredmény

17.

Hatékony szervezeti kommunikációval a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulóka nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/5/2015

30

2019.05.06-08.

Szentes

Kardos Edit

16

 Eredmény

18.

Hatékony egészségfejlesztési eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/3/2015

30

2019.05.20-22.

Tatabánya

Berecz Árpádné

15

 Eredmény

19.

Hatékony egészségfejlesztési eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/3/2015

30

2019.05.22-24.

Hajdúnánás

Bóta Margit

20

 Eredmény

20.

Hatékony szervezeti kommunikációval a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/5/2015

30

2019.05.27-29.

Tatabánya

Kardos Edit

16

 Eredmény

21.

Felkészítés digitális szaktanácsadói feladatok ellátására I.

12-36/2019

30

2019.05.27-31.;06.03-04.

Budapest

Molnár Csaba, Kónyáné Tóth Mária

17

 Eredmény

22.

Felkészítés digitális szaktanácsadói feladatok ellátására II.

12-37/2019

30

2019.06.05.;06.06-14.;06.17.

Budapest

Molnár Csaba, Kónyáné Tóth Mária

17

 Eredmény

23.

Pályaorientáció támogatása az iskolában

43/11/2014

30

2019.06.17-19.

Veszprém

dr. Cs. Nagy Gábor

14

 Eredmény

24.

Felkészítés digitális szaktanácsadói feladatok ellátására I.

12-36/2019

30

2019.06.18-22.;06.24-25.

Budapest

Egri Józsefné, Klacsákné Tóth Ágota

16

 Eredmény

25.

Hatékony tanulás-módszertani eljárások a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket/tanulókat nevelő intézmények eredményessége érdekében

23/2/2015

30

2019.06.24-26.

Veszprém

Horákné Béres Zsuzsanna

15

 Eredmény

26.

„Okos” eszközök az oktatásban

27282/103/2016

40

2019.06.25-06.28.

Veszprém

Németh István

15

 Eredmény

27.

„Okos” eszközök az oktatásban

27282/103/2016

40

2019.06.25-06.28.

Veszprém

Szalay Sándor

15

 Eredmény

28.

Felkészítés digitális szaktanácsadói feladatok ellátására I.

12-36/2019

30

2019.06.26-07.01.;07.02-03.

Budapest

Klacsákné Tóth Ágota, Széplakiné Józsa Erika, Varga Krisztina

14

 Eredmény

29.

Felkészítés digitális szaktanácsadói feladatok ellátására I.

12-36/2019

30

2019.06.26-07.01.;07.02-03.

Budapest

Lakosné Makár Erika, Skultéty Zoltánné

13

 Eredmény

30.

Felkészítés digitális szaktanácsadói feladatok ellátására II.

12-37/2019

30

2019.06.26.;06.27-07.02.;07.03.

Budapest

Novák Károly

16

 Eredmény

31.

Felkészítés digitális szaktanácsadói feladatok ellátására II.

12-37/2019

30

2019.07.04.;07.05-10.;07.11.

Budapest

Kothencz Erzsébet, Tar József

14

 Eredmény

32.

Felkészítés digitális szaktanácsadói feladatok ellátására II.

12-37/2019

30

2019.07.04.;07.05-10.; 07.11.

Budapest

Egri Józsefné

13

 Eredmény