Kompetencia képzés |
Nyilvántartásba vételi száma: E-000541/2014/D011
1.A továbbképzés célja Olyan tudásanyag, magatartásformák és önfejlesztési technikák átadása, melyek birtokában a képzés résztvevői képesek lesznek adott alkalmazotti státusuk és a szervezetben betöltött szerepük szerinti kommunikációs kompetenciának megfelelni. Cél továbbá a kommunikáció és együttműködés elősegítése, valamint annak tudatosítása, hogy a dolgozó, mint kommunikátor jelenik meg a legtöbb szituációban. A résztvevők a konfliktusok elméleti hátterének megismerésén keresztül tudatosítják a konfliktusok törvényszerűségeit, segítve ezzel a megoldási stratégiák megértését és kialakítását. Megismernek tipizált konfliktushelyzeteket és gyakorolják azok hatékony konfliktuskezelési módszereit. Gyakorolják azokat a megoldási módokat és technikákat, melyek támogatják a napi munkájuk során előforduló konfliktusok megoldását.
2. A program során megszerezhető kompetenciák
3. A továbbképzés célcsoportja 18. életévét betöltött személy. Maximális csoportlétszám 24 fő, minimális csoportlétszám 12 fő.
4.A továbbképzés tartalmának rövid ismertetése Hatékony kommunikáció, Természetes viselkedésmód, Pozitív befogadás; Félreértések elkerülése; Hatékony partnerkapcsolat, személyes hitelesség, Rapport; Célok kommunikálása; Kommunikáció folyamata, Nonverbális készségek, Bizalmi számla, Haszonérvelés; Aktív figyelem; Személyiségfüggő kommunikáció, Saját stílus, Partner stílusa; Saját stílus illesztése a partneréhez; Kérdezéstechnika, A másik fél által kimondott és ki nem mondott információk megértése; Visszajelzés, Negatív érzések kezelése. A konfliktuskezelés folyamata, Saját módszertan, A konfliktuskezelés célja; Hogyan készüljünk fel a konfliktus kezelésére?; Kommunikációs eszközök, A bizalom forrása, Verbális, nonverbális jelek felismerése; Hogyan tehetjük nyitottá a másikat? Hogyan szerezhetjük meg a bizalmát?; Tárgyalási stílusok, Személy-és helyzetfüggő stratégia; Stratégiák alkalmazása; Konfliktuskezelés-és megelőzés, Tipikus reakciók, Előnyök-hátrányok; Haszonérvelés, meggyőzés, együttműködés; Esetpéldák, akciótervezés, nehéz esetek bemutatása; Nehéz esetek elemzése, Személyes akciótervezés.
5. A továbbképzés óraszáma 60 óra
A résztvevők többségének a lehető legkevesebb utazást jelentő helyszín a csoporttal való előzetes egyeztetés alapján. A minimum létszám 22 fő.
7. A tanfolyam időpontja: Igény szerint a csoporttal előzetesen egyeztetett időpontban.
8. A tanfolyam trénerei: Felsőfokú végzettséggel és a képzési programban előírt szakmai tapasztalatokkal rendelkező szakember/szakemberek.
9. A tanfolyamot elvégzők tanúsítványt kapnak. A tanúsítvány kiadásának feltétele A tananyagegység minimum 90%-án való részvétel. A munkaformákban való aktív részvétel. |
ET-2021-02-046 - Kisfaludy-program
Mikepércsi Lovaspark lovas turisztikai szolgáltatásának fejlesztése
Szociális humán erőforrás fejlesztése
Hallgatói segédanyagok a képzéshez
Pályakezdő foglalkoztatása a Suliszerviz-nél
Napelemes rendszer telepítése a Mikepércsi Lovaspark főépületére
Digitális szakadék csökkentése
GOP-2.1.1-12/B-2013-0441
Komplex vállalati technológia-fejlesztés mikro-,kis- és középvállalkozások számára
GOP-3.5.1-12/B-2012-0010
Női munkavállaló távmunkában történő alkalmazása a Suliszerviz Kft.-nél
TÁMOP-2.1.3.A-11/1-2011-0017
Munkavállalók képzése a Suliszerviz Kft.-nél
GOP-2.1.1-10/A-2010-1240
Technológiai fejlesztés és korszerűsítés a Suliszerviz Kft.-nél
GOP-2.2.1-11-2011-0013
Szolgáltatási webáruház és kapcsolódó modulok bevezetése a Suliszerviz Kft.-nél
konferencia.suliszerviz.com
A regisztrációs felület 2024. július 29-től elérhető.
Nemzeti tehetségpont partner