Feladataim megoldására összehangolt digitális megoldásokat használok - IKER 2015 3. szintéhez igazodó képzés |
Nyilvántartásba vételi száma: E-000541/2014/D028
1.A továbbképzés célja A képzés átfogó célja, hogy a résztvevők az életszerű feladathelyzetekben a különböző (ismert) digitális megoldásokat, egymást kiegészítve használjanak. A program konkrét céljai: A résztvevők önállóan legyenek képesek különböző, nem begyakorolt feladathelyzetekben adekvátan, egymást kiegészítve használni az általuk már ismert digitális megoldásokat. A képzés elvégzését követően a résztvevők képesek: • ügyeket elektronikusan intézni, azok állapotát ellenőrizni; • különböző dokumentumaikat strukturáltan tárolni felhőben; • az általuk használt eszközöket összekapcsolni, adataikat szinkronizálni; • olyan megoldásokat választani, melyek támogatják az együttműködést és a közös munkát. A képzésen résztvevő egyik kiemelt célcsoport, a pedagógusok mindezeket nem csak a hétköznapi élethelyzetekben, de a saját munkakörnyezetükben rendszeresen előforduló szituációkban is képesek elvégezni. 2. A program során megszerezhető kompetenciák
3. A továbbképzés célcsoportja A képzések célcsoportja Magyarország munkavállalási korú (16-65 év közötti) lakossága. A képzés kiemelt célcsoportját alkotják a pedagógusok.
4. Előzetesen elvárt ismeretek IKER 2. szintű digitális kompetencia (az elvárt ismeretek igazolására az „Önállóan használom az informatikai eszközömet - IKER 2. szintű képzés” tanúsítványa akkor fogadható el, ha az a jelentkezést megelőző 6 hónapon belül került kiállításra)
5. A továbbképzés óraszáma: 50 (ebből 35 kontaktóra és 15 óra e-learning)
6. A tanfolyam helyszíne: A résztvevők többségének a lehető legkevesebb utazást jelentő helyszín a csoporttal való előzetes egyeztetés alapján. 7. A tanfolyam időpontja: Igény szerint a csoporttal előzetesen egyeztetett időpontban. 8. A tanfolyam trénerei: Szakképzettség: informatika vagy számítástechnika tanári szakképzettség Tapasztalat: legalább két év felnőttképzésben szerzett gyakorlat. vagy Végzettség: pedagógus végzettség Szakképzettség: felsőfokú informatikai szakképzettség vagy Végzettség: pedagógus végzettség Tapasztalat: informatikai területen szerzett legalább 2 éves felnőttképzési gyakorlat. 9. A tanfolyamot elvégzők tanúsítványt kapnak. A tanúsítvány kiadásának feltétele A képzés sikeres elvégzésének feltételei: • A záró feladat sikeres teljesítése: Gyakorlati feladatmegoldás: önálló gyakorlati feladatmegoldás az utolsó kontaktórán, mely átfogóan tartalmazza a tananyagegységeket. Tartalma: az e-learning felületről egy szerkeszthető fájl lementése saját eszközre, a fájl elnevezésének módosítása, egy weboldalon található kép átméretezése, beillesztése a letöltött dokumentumba, a kép feltöltése felhőalapú tárhelyre, a kép olvasásra jogosító megosztása, a megosztási link beillesztése a letöltött dokumentumba, a dokumentum mentése pdf formátumban, majd a pdf fájl feltöltése az e-learning felületre. • Folyamatos nyomonkövetés és ellenőrzés a képzés alatt, az egyéni és csoportos feladatmegoldások során. • A jelenléti képzésen való részvétel: megengedett hiányzás legfeljebb 4 kontaktóra.
|
ET-2021-02-046 - Kisfaludy-program
Mikepércsi Lovaspark lovas turisztikai szolgáltatásának fejlesztése
Szociális humán erőforrás fejlesztése
Hallgatói segédanyagok a képzéshez
Pályakezdő foglalkoztatása a Suliszerviz-nél
Napelemes rendszer telepítése a Mikepércsi Lovaspark főépületére
Digitális szakadék csökkentése
GOP-2.1.1-12/B-2013-0441
Komplex vállalati technológia-fejlesztés mikro-,kis- és középvállalkozások számára
GOP-3.5.1-12/B-2012-0010
Női munkavállaló távmunkában történő alkalmazása a Suliszerviz Kft.-nél
TÁMOP-2.1.3.A-11/1-2011-0017
Munkavállalók képzése a Suliszerviz Kft.-nél
GOP-2.1.1-10/A-2010-1240
Technológiai fejlesztés és korszerűsítés a Suliszerviz Kft.-nél
GOP-2.2.1-11-2011-0013
Szolgáltatási webáruház és kapcsolódó modulok bevezetése a Suliszerviz Kft.-nél
konferencia.suliszerviz.com
A regisztrációt 2024. október 23-án lezártuk.
Nemzeti tehetségpont partner