Új digitális megoldásokat találok - IKER 2015 4. szintjéhez igazodó képzés |
Nyilvántartásba vételi száma: E-000541/2014/D027
Az IKER 4. szintjére besorolható digitális kompetenciafejlesztő képzés célja (illeszkedve az IKER 2015 és a DIGCOMP 2.1 szintjeihez), hogy a résztvevők képesek legyenek rendszerben gondolkodni a különböző felhasznált eszközeikről, az azokon futó szoftverekről, továbbá új probléma vagy feladat esetén új szoftvereket, digitális megoldásokat tudjanak keresni, azokat összehasonlítani, majd felhasználni. Így olyan körültekintő, tudatos és nyitott felhasználókká válhatnak, akik akár munkahelyi környezetben, akár magánéletükben, tanulásukban rugalmasan tudnak igazodni a jelentkező kihívásokhoz, növelni tudják hatékonyságukat és képesek a felismert szükségletekhez igazodó megoldások megtalálására, ideértve a saját digitális kompetenciáik önálló tanulás révén történő fejlesztésére. 2. A program során megszerezhető kompetenciák
3. A továbbképzés célcsoportja A képzések célcsoportja Magyarország munkavállalási korú (16-65 év közötti) lakossága. A képzés kiemelt célcsoportját alkotják a pedagógusok.
4. Előzetesen elvárt ismeretek IKER 3. szintű digitális kompetencia (az elvárt ismeretek igazolására az „Feladataim megoldására összehangolt digitális megoldásokat használok – IKER 2015 3. szintjéhez igazodó képzés” tanúsítványa akkor fogadható el, ha az a jelentkezést megelőző 6 hónapon belül került kiállításra)
5. A továbbképzés óraszáma: 50 (ebből 35 kontaktóra és 15 óra e-learning)
6. A tanfolyam helyszíne: A résztvevők többségének a lehető legkevesebb utazást jelentő helyszín a csoporttal való előzetes egyeztetés alapján. 7. A tanfolyam időpontja: Igény szerint a csoporttal előzetesen egyeztetett időpontban. 8. A tanfolyam trénerei: Szakképzettség: informatika vagy számítástechnika tanári szakképzettség Tapasztalat: legalább két év felnőttképzésben szerzett gyakorlat vagy Végzettség: pedagógus Szakképzettség: felsőfokú informatikai szakképzettség vagy Végzettség: pedagógus végzettség Tapasztalat: informatikai területen szerzett legalább 2 éves felnőttképzési gyakorlat. 9. A tanfolyamot elvégzők tanúsítványt kapnak. A tanúsítvány kiadásának feltétele A képzés sikeres elvégzésének feltételei: • A záró feladat sikeres teljesítése: Gyakorlati feladatmegoldás: önálló gyakorlati feladatmegoldás az utolsó kontaktórán, mely átfogóan tartalmazza a tananyagegységeket. Tartalma: Előre meghatározott szempontoknak megfelelő digitális megoldás keresése, a funkciók és jellemzők fontosságának meghatározása, a találatok összehasonlítása, a folyamat rögzítése a rendelkezésre bocsátott űrlapon, az űrlap feltöltése az elearning felületre. • Folyamatos nyomonkövetés és ellenőrzés a képzés alatt, az egyéni és csoportos feladatmegoldások során. • A jelenléti képzésen való részvétel: megengedett hiányzás legfeljebb 4 kontaktóra.
|
ET-2021-02-046 - Kisfaludy-program
Mikepércsi Lovaspark lovas turisztikai szolgáltatásának fejlesztése
Szociális humán erőforrás fejlesztése
Hallgatói segédanyagok a képzéshez
Pályakezdő foglalkoztatása a Suliszerviz-nél
Napelemes rendszer telepítése a Mikepércsi Lovaspark főépületére
Digitális szakadék csökkentése
GOP-2.1.1-12/B-2013-0441
Komplex vállalati technológia-fejlesztés mikro-,kis- és középvállalkozások számára
GOP-3.5.1-12/B-2012-0010
Női munkavállaló távmunkában történő alkalmazása a Suliszerviz Kft.-nél
TÁMOP-2.1.3.A-11/1-2011-0017
Munkavállalók képzése a Suliszerviz Kft.-nél
GOP-2.1.1-10/A-2010-1240
Technológiai fejlesztés és korszerűsítés a Suliszerviz Kft.-nél
GOP-2.2.1-11-2011-0013
Szolgáltatási webáruház és kapcsolódó modulok bevezetése a Suliszerviz Kft.-nél
konferencia.suliszerviz.com
A regisztrációt 2024. október 23-án lezártuk.
Nemzeti tehetségpont partner