Óvodai IPR továbbképzési program (óvodapedagógusok, - tantestületek felkészítése a hatékony együttnevelésre, az integrációs pedagógiai rendszer óvodai alkalmazására) |
Alapítási engedély száma: OKM-4/89/2009 Óvodai IPR továbbképzési program
(óvodapedagógusok, - tantestületek felkészítése, a hatékony együttnevelésre, az integrációs pedagógiai rendszer óvodai alkalmazására)
Akkreditált óraszám: 30 óra
Alapítási engedély száma: OKM-4/89/2009 Indítási engedély száma: OKM-3/417/2009
A program célja: A képzés célja, hogy a résztvevők sajátítsák el az integrált nevelés szemléletmódját, eszközrendszerét.
1. Az elsajátítás során váljanak érzékennyé a HH, HHH és SNI gyerekek sajátosságaira. 2. Váljanak nyitottá az integrált nevelésre, ismerjék fel előítéleteket és azok formálásnak lehetőségeit. 3. Az intézményhasználók közreműködésére építve intézményük mindennapi gyakorlatában
· indítsák el és ösztönözzék az inkluzív pedagógia környezet kialakítását, · segítsék az IPR pedagógiai eszközrendszer alkalmazásának bevezetését, · biztosítsák a gyerekek és családok számára a gyerekek optimális fejlődést segítő adekvát tevékenységek, módszerek, programok rendszerét, · egyéni és/vagy intézményi fejlesztési tervük alapján menedzseljék az elindított IPR-projektet, · törekedjenek megteremteni azokat a feltételeket, amelyek az IPR eszközrendszeréből (egyénileg és az intézményük számára) választott elemek bevezetését, folyamatossá tételét biztosítják, · gondoskodjanak az IPR-program fenntartásáról és a fejlesztéséről a hátrányos, a halmozottan hátrányos helyzetű és SNI gyerekek esélyegyenlőségének javítása érdekében.
A tanúsítvány kiadásának feltétele:
· Az IPR egyes eszközeinek adaptációjára készült dolgozat ((egyéni és/vagy intézményi terv), amely tartalmazza helyzetelemzésre, intézményi csoportjuk együttműködésre és munkamegosztásra építve az inkluzív pedagógiai környezet kialakításának tennivalóit és azokat a feltételeket, amelyek szükségesek a rendszer fenntartásához.
A továbbképzés min. 90%-án való részvétel.
A továbbképzés díja: 40.000.- Ft/fő, mely a pedagógus-továbbképzési keretből is finanszírozható.
A tanfolyam egyéb költsége: Esetleges szállás- és étkezési költségek
A tanfolyam helyszíne: Legalább 12 fő jelentkezése esetén a jelentkezők földrajzi elhelyezkedésétől függően tetszőlegesen választható.
A tanfolyam időpontja: A képzést elsősorban hétvégi időpontokban ajánljuk. Eddigi tapasztalataink szerint legalkalmasabb két egymást követő hétvégén (pénteken délután 14 órától 19 óráig, szombaton 8 órától 16 óráig) megtartani, de ettől eltérő időpontokban is szervezhető.
A tanfolyam trénerei: Speciális felkészültséggel, több éves gyakorlattal, fejlesztési tapasztalatokkal rendelkező pedagógusok.
Jelentkezés:
Folyamatos, min. 12 fő részvétele esetén indítjuk a tanfolyamot. Legalább 12 fő együttes jelentkezése esetén igény szerint tetszőleges helyszínen és időpontban is van lehetőség a képzés megszervezésére. |
ET-2021-02-046 - Kisfaludy-program
Mikepércsi Lovaspark lovas turisztikai szolgáltatásának fejlesztése
Szociális humán erőforrás fejlesztése
Hallgatói segédanyagok a képzéshez
Pályakezdő foglalkoztatása a Suliszerviz-nél
Napelemes rendszer telepítése a Mikepércsi Lovaspark főépületére
Digitális szakadék csökkentése
GOP-2.1.1-12/B-2013-0441
Komplex vállalati technológia-fejlesztés mikro-,kis- és középvállalkozások számára
GOP-3.5.1-12/B-2012-0010
Női munkavállaló távmunkában történő alkalmazása a Suliszerviz Kft.-nél
TÁMOP-2.1.3.A-11/1-2011-0017
Munkavállalók képzése a Suliszerviz Kft.-nél
GOP-2.1.1-10/A-2010-1240
Technológiai fejlesztés és korszerűsítés a Suliszerviz Kft.-nél
GOP-2.2.1-11-2011-0013
Szolgáltatási webáruház és kapcsolódó modulok bevezetése a Suliszerviz Kft.-nél
konferencia.suliszerviz.com
A regisztrációt 2024. október 23-án lezártuk.
Nemzeti tehetségpont partner