Időpont: 2017. április 22.
Helyszín: Debreceni SzC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4032 Debrecen, Jerikó utca 17.)
Eredmények, díjak
-
A versenysorozat záró fordulójában nyújtott teljesítmény alapján kialakult a verseny végeredménye. A tantárgycsoportonkénti helyezéseket és eredményeket tartalmazó táblázatok letölthetők. Versenyünk tanulmányi versengés ugyan, de az eredményt befolyásoló tényezők között most is megjelent több más tényező (például az egészségi állapot) is.
-
A verseny döntőjében 37 szakképző intézmény, legalább egy, legfeljebb négy versenyzője, összsen 68 tanuló vett részt, azaz a bejutók közül ketten nem jelentek meg a helyszínen.
-
Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata minhárom tantárgycsoportban különdíjat ajánlott fel a legjobb megyei, illetve megyei versenyző hiányában az eredményhirdetésen jelen lévő, legjobb eredményt elérő versenyzőnek. ennek megfelelően különdíjban részesült:
-
a Baradács Anita, Szabó Zsolt, Török Kitti összetételű csapat (Berettyóújfalui SZC Bocskai István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Hajdúszoboszló);
-
Hóbor Péter (Szombathelyi Műszaki SZC Rázsó Imre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Körmend);
- Simon Krisztián (Zalaegerszegi SZC Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Zalaegerszeg).
-
A döntő minden résztvevőjének oklevelet, intézményüknek emléklapot adtunk át, illetve valamennyi versenyzőt és felkészítőjét tárgyjutalomban is részesítettünk. A döntő megrendezéséhez, illetve a versenyzők és felkészítőik jutalmazásához az alábbi támogatók járultak hozzá:
-
Bosch Rexroth Kft. (Budapest)
-
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata (Debrecen)
-
Debreceni Szakképzési Centrum (Debrecen)
-
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (Debrecen)
-
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő (Budapest)
-
Emberi Erőforrások Minisztériuma (Budapest)
-
Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata (Debrecen)
-
Litográfia Nyomda (Debrecen)
-
Nemeti Tehetség Program (Budapest)
-
Suliszerviz Oktatási és Szakértői Iroda Kft. (Debrecen)
-
Suliszerviz Pedagófiai Intézet (Debrecen)
-
A döntő szakmai programjában elhangzott előadások prezentációi:
-
Hírek a versenyről más portálokon:
Regisztráció a döntő résztvevői és kísérőik számára
-
A döntőbe jutott versenyzők és kísérőik az alábbi részvételi lapok kitöltésével, aláírásával és – legkésőbb 2017. március 31-én 24:00 óráig, az aláírt lapot beszkennelve és e-mailben visszaküldve regisztrálhatják magukat a döntőre:
-
Szállás és étkezési lehetőség a döntőre napját megelőző éjszakára
- Deák Ferenc Tehetségfejlesztő Középiskolai Szakkollégium Újkerti Tagintézmény (4032 Debrecen, Jerikó u. 17-21.)
-
négyágyas szobák (folyosón találhatóak a közös vizes helyiségek: WC, mosdó, zuhanyzó)
-
bejelentkezés: 21-én 16:00 és 22:00 között, távozás másnap reggel 9:00 előtt
-
2714 Ft/fő/éjszaka + 400 Ft/fő/éj idegenforgalmi adó (kivételezettek felsorolása a bejelentőn)
-
a szállásdíj fizethető átutalással is fizethető, amihez díjbekérőt küldenek, illetve az IFA készpénzben fizetendő a helyszínen
-
megrendelés:
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
címre küldött elektronikus levélben, amely tartalmazza a megrendelő intézmény nevét és számlázási adatait, a szállást igénybe vevők számát nemenkénti bontásban versenyző(k)re és kísérő(k)re egyaránt
-
a szállásigényt lemondani, módosítani az érkezés napját megelőző harmadik munkanapig (2017-04-18. kedd) lehet
-
a szállás elfoglalásához kitöltendő bejelentő.
Információk a döntő résztvevői és felkészítőik számára
-
A döntő tervezett programja.
-
A tantárgycsoportok követelményeit a témakijelölés (humán), a projektfeladat leírása (komplex), illetve a korábbi évek feladatsorai alapján ismerhetik meg.
-
Az egyes tantárgycsoportok egyedi követelményeiről:
Az országos döntő résztvevőinek kiválasztásánál alkalmazott szempontok
-
A regionális fordulók első helyezettjei minden tantárgycsoportban bejutottak az országos döntőbe.
-
A fennmaradó versenyzők közül, elért eredményük szerinti sorrendben annyit hívtunk be az országos döntőbe, hogy az egyéni verseny esetében a résztvevők száma tantárgycsoportonként 20-20 fő, illetve a csapatverseny esetében az induló csapatok száma 10 legyen.
-
Amennyiben valamely döntőbe jutott versenyző nem vállalja a részvételt, akkor helyére nem hívunk be újabb versenyzőt, mert a felkészüléshez ezáltal nem tudnánk biztosítani az azonos feltételeket.
-
A döntőbe jutott versenyzők, illetve csapatok tantárgycsoportonként:
|